טיולים בגולן

שם הרי גולן…

סוף סוף סוף שבוע- ואתם רוצים לצאת לטיול עם כל המשפחה. בואו לגלות טיולים למשפחות ברמת הגולן עוצרת הנשימה

רמת הגולן טומנת בחובה נופים עוצרי נשימה ואוויר מדהים, שיעשה לכם סוף שבוע נפלא בחיק המשפחה. ניתן למצוא מגוון מסלולי טיול בגולן המותאמים לכל סוגי המטיילים- מיטיבי לכת, עצלנים וגם טיולים למשפחות. הנה לפניכם שלושה רעיונות למסלולי טיול למשפחות בסוף השבוע.

  • טיול בין מעיינות בדרום רמת הגולן- אזור דרום הרמה הוא אזור מלא במעיינות יפהפיים וידידותיים למשפחות עם ילדים. ניתן לצאת למסלול קליל המתחיל במעלה גמלא ומסתיים במעיין ליד היישוב כנף. המסלול איננו מוצל כל כך, מלבד המעיינות עצמם, אך הוא מתאים להליכה עם עגלות ילדים. הוא נמשך בערך 3 שעות.
  • נחל אל על- הנחל ממוקם גם הוא בדרום רמת הגולן, באזור היישובים אבני איתן ואליעד. בנחל ישנם כמה מסלולים, חלקם למיטיבי לכת וחלקם למשפחות. כל המסלול הוא יפהפה וקיימות מספר נקודות עצירה במעיינות קטנים הנובעים במסלול, לעבור במפלים השחור והלבן ועוד. ניתן למצוא נקודות תצפית יפהפיות במקומות שונים במסלול וליהנות מהנוף הנפלא של דרום רמת הגולן, הצופה אל הגליל, הכנרת והעמקים.
  • תצפית מפל עיט בשמורת נחל עיט- בסמוך ליישוב אניעם זורם נחל עיט. בחורף, ניתן לעצור בנקודת התצפית הסמוכה לאניעם על מפל עיט, מפל עוצמתי ועוצר נשימה, שמימי הגשמים והשלגים מהחרמון זורמים בו בעוצמה רבה. הנוף הנשקף מהתצפית הוא יפהפה. בסמוך לתצפית ניתן למצוא מקומות בילוי חביבים למשפחות, או לעצור לפיקניק משפחתי בשמורת נחל עיט עצמה.

רמת הגולן מזמינה אתכם לטיול משפחות בסוף השבוע שייתן לכם זריקת מרץ והנאה מרובה להמשך השבוע. בואו לטייל!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.