טיולים בגליל

בוא איתי אל הגליל!

הגליל הוא אחד האזורים מלאי הקסם בארצנו והוא טומן בחובו חוויות רבות עבור המשפחה שלכם. קפצו לגליל בסוף שבוע!

הגליל- חבל ארץ ענק ויפהפה, ירוק ועוצר נשימה, מלא באטרקציות ומסלולי טיול יפהפיים המחכים רק לכם. אם אתם מחפשים טיולי משפחות בגליל לסוף שבוע, אתם מוזמנים לקפוץ לגליל- העליון, התחתון, מזרחי או מערבי- כולו מחכה רק לכם שתטעמו אותו דרך הרגליים. הנה לפניכם כמה מסלולי טיול מומלצים בגליל לסוף שבוע, אבל לא רק-

  • נחל עמוד– אחד הנחלים המטוילים ביותר באזור הגליל העליון. נחל עמוד מציע למטיילים בו מספר מסלולים, גם למיטיבי לכם וגם מסלולים קלים יותר למשפחות עם ילדים. מדובר באחד הנחלים היפים ביותר בארץ. אם עדיין לא חזיתם בפלא של העמוד המתנשא לגובה בתחילת המסלול, מהרו להגיע לשם!
  • נחל צלמון– הנחל היפהפה המפריד בין הגליל העליון לתחתון מציע לכם מסלול טיול קליל ונעים למשפחות בכל עונות השנה. בעונת החורף ותחילת האביב המים זורמים במסלול ובמהלכו תוכלו לחזות בטחנות הקמח הפזורות לאורכו וללמוד על חשיבותן לכלכלת האזור. מדובר במסלול טיול מקסים ויפהפה המתאים למשפחות בסוף השבוע ובכלל.
  • מערת קשת ומערת נמר– אחד המסלולים היפים ביותר בגליל המערבי. שתי המערות מציעות לכם טיול מקסים בין נופי הגליל הקסומים וסיפורי אגדות על מערות. מערת קשת היא למעשה מערה שכל שנותר ממנה לאחר שנים היא קשת סלע מרהיבה התלויה מעל התהום. מערת נמר היא מערת נטיפים יפהפייה ומרתקת המזמינה אתכם לטיול מדהים וללמוד על מערות נטיפים. מדובר במסלול מומלץ ביותר!

בואו לטייל בגליל. הנופים הירוקים, הנחלים השוצפים והטבע המרהיב מחכים לכם בקוצר רוח… אל תשכחו להביא איתכם הרבה חיוכים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.