טיולים בחגים

חג שמח- בארץ נצא להתארח!

כאשר יש זמן וחופש, ניתן ללכת לטייל עם מי ולאן שרוצים. הכול נהנים לקחת את המשפחה ולצאת למסע קטן בארץ. אם זה סיור רגלי קטן, או טיול במסלול בו פוגשים פרחים, יש הנהנים מצימר או מלון או פשוט יום כיף במקום סגור..

הארץ מלאה במעיינות, פארקים, מסלולים ומקומות לינה. בשל מטלות היומיומיות, בדרך כלל אין זמן לאסוף את הילדים ולנסוע. אם אתם לא מצליחים לעשות זאת, אל תיבהלו, שריינו את ימות החגים למטרה זו. חגים הם הזמן הטוב ביותר לצאת לטיול מרענן. רוב המשפחה בחופש, בתי הספר מושבתים, והאוויר קורא לצאת אליו!

אז איפה כדאי לטייל?

ארצנו מלאה באזורים שונים בעלי אופי אחר, מהחרמון ועד אילת, מהירדן ועד הים התיכון. כדאי מאד לבחור מקום לפי העונה בה מתרחש החג. בחגים כמו חנוכה, המלאים בגשם ובקור, לא תוכלו להעביר בנחל שוטף בצפון. מומלץ יותר לרדת דרומה, לאילת. בחגים המתרחשים בתקופות לבלוב, כמו ט"ו בשבט, מומלץ לצאת קצת לאזורים אשר החלו בפריחתם, להביט בשקדיות פורחות ובמשטחים ירוקים המרחיבים את הלב. בל"ג בעומר או בשבועות, אפשר לטבול במעיין או נחל זורם. כמו כן, בכל פינה בארץ תוכלו למצוא שמורת טבע המסודרת עבורכם לאכילה מהנה, לישיבה יחד ולטיול קטן באזור.

 

מרחבי הרשת:
קריירה בבזק בינלאומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.