טיול לשבת

"ארצנו הקטנטונת, ארצנו היפה.."

טיולי משפחות רבים נעשים בשבת. בסופי שבוע, להם כולנו מחכים, נמצא החופש והזמן לצאת יחדיו, אם לטיול בטבע, ארוחה באווירה נעימה או מקום סגור לאוהבי המוזיאונים.

טיולי משפחות בשבת דורש חיפוש של טיול קצרצר מבלי לנסוע מרחק רב ולחפש מקום לינה למספר ימים. הבעייתיות בטיול משפחתי הוא הטווח הרחב של הגילאים שלא מאפשר יציאה לכל מקום. למרות זאת, ארצנו רחבת ידיים ומגוונת מאד. תוכלו לבלות עם המשפחה בשמורות טבע, מוזיאונים, נחלים ומעיינות וירידים שונים, המותאמים לכל המשפחה.

הקור לא מאפשר לכם לצאת? אתם מתלבטים אם חם מידי?

הזמן עובר ואיתם גם עונות המעבר שמתחלפות במהירות. אל דאגה, לכל פינה בארץ מתאים גם הזמן המיוחד להגיע אליה. בימות הקיץ החמים תוכלו לשכשך רגליים במעיינות הנמצאים סביב אזור ירושלים, הצפון, כמו גם אתרי ארכיאולוגיה המספרים סיפורים עתיקים ומרתקים. בימות האביב אל תוותרו על טיול בשמורות הטבע, או בפריחות כלניות, תנשמו אוויר ומרחבים. אם אתם יוצאים בחורף הקר, חפשו מוזיאון מעניין שיתאים לילדים ויעשיר אותם.

יחד- כל המשפחה!

שמורות הטבע מספקות מענה הולם לך ולמשפחה. תוכלו למצוא מגוון של מסלולים ומקומות המותאמים לכל גיל וטעם. כמו כן, ארצנו מלאה בפארקים מיוחדים, כמו מיני ישראל, בו תוכלו להצטלם ברקע של "מקומות" שונים בארץ. אם אתם אוהבי חיות, בואו ליהנות מקרוב מקנגורואים בגן גורו, ספארי, פארק הקופים ועוד שלל של גני חיות שונים. על אף הבניה המרובה, גם במרכז ובשפלה תוכלו למצוא אוויר וטבע ומקומות ייחודיים אחרים. פארק קנדה אשר בעמק איילון, בריכת הקשתות והמגדל הלבן אשר ברמלה מהווים דוגמא חיה לכך.

כל שעליכם לעשות הוא לערוך חיפוש באזור מגוריכם, לעלות לרכב ולנסוע לחוויה מהנה כל המשפחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.