עין בוקק

עין בוקק זוהי פנינת טבע אמיתית, ממש כמו נווה מדבר שנמצא באזור מדברי, ממוקם בין ערד לבין ים המלח נחל בוקק שוקק מים וירוק כאשר מסביב הכל שומם, הוא מקום מושלם לטיול בסוף שבוע עם שמש נעימה ואם מדובר על הקיץ עד כמה וכמה כי אפשר לטבול במים.

בכתבה זו נביא בפניכם מידע רב אודות נחל בוקק והאטרקציות שבו כדי לעזור לכם להחליט האם זהו המקום שאליו תיסעו בסוף שבוע הקרוב.

למה כדאי לנסוע לעין בוקק בסוף השבוע

• מסלול הליכה מרהיב ומהנה – אם אתם מהמשפחות שנהנות מטיול טבע בינוי עד קשה ברגל, אז הרי שהמסלול של נחל עין בוקק הוא אטרקציה מושלמת עבורכם, מדובר על מסלול מעגלי שלוקח לעשות אותו בין 4-4.5 שעות בממוצע, עליות תלולות, ירידה סולם מדרגות, מעברים צרים והמון מים… אם מדובר על תקופת החורף בדקו לפני את מצב המסלול וכישרותו בהתאם לבדיקת התחזית במקום אחרת אתם עלולים להיקלע לסכנת שיטפונות אופיינית.
• בימי הקיץ אפשר לטבול במימי הנחל – אם בחרתם ללכת את המסלול בימי הקיץ החמים אז קחו בחשבון טבילה מרעננת במימי הנחל, דאגו להביא עמכם בגדים להחלפה או בגדי ים, בנוסף אל תשכחו כי מדובר באזור מדברי, הטמפרטורות במשך היום גבוהות ובחלק גדול מהמסלול אין מקום להתחבא מהשמש, הביאו כובעים ומספיק מים לכל המטיילים.
• יכול להיות אטרקציה בדרך לים המלח – אם אתם בדרך לנופש בים המלח, עצירה בדרך למשך כמה שעות יכולה להיות אטרקציה מרעננת, אם מדובר בקיץ טבלו במימי הנחל יחד עם הילדים, הראו להם את הנוף המקסים של עין בוקק והמשיכו אל הנופש שלכם בים המלח.

 

מרחבי הרשת:
קריירה בבזק בינלאומי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *