3 סיבות למה להגיע לפארק כפר סבא

מחפשים אטרקציה לסוף שבוע עם הילדים? פארק כפר סבא הוא מקום מושלם להעביר בו את יום שבת, יש בו אטרקציות רבות לילדים, מדשאות המתפרשים על מרחבים, פינות צל ומקומות מעולים לפיקניק ועל האש.

כל מה שרציתם לדעת על פארק כפר סבא ולמה כדאי להגיע אליו.

3 אטרקציות שבגללן שווה לבוא לפארק כפר סבא

פארק כפר סבא הוא מקום בילוי למשפחה כולה, ילדים מכל הגילאים, זוגות צעירים ואנשים מבוגרים כל אחד וההנאה שלו, יש את אלו שרצים למתקנים ולחיות, יש כאלו שבאים לספורט, יש את המנפנפים על המנגל ויש את אלו שרק רוצים לראות קצת ירוק, פארק כפר סבא מתאים לכולם.

• מתקני השעשועים – האטרקציה הכי מהנה לילדים הם כמובן מתקני השעשועים שבפארק, מיד בכניסה המזרחית מצד ימין יתגלה בפניכם מתחם גדול ומוצל ובו נדנדות, חול, מגלשות מכל הסוגים והגדלים, גשרים תלויים, חבלי טיפוס ואפילו מתקן בצורת אוניית שודדים, אם אתם הולכים עם הקטנים אין סיכוי שהם לא נהנים.
• פינת החי – בפארק מתחם מגודר שהכניסה אליו בתשלום מינימאלי של 15 ₪ ותושבי העיר ב 10 ₪, תוכלו לראות שם גמל, חמור, כבשים, עזים, צבים, תוכים מכל מיני סוגים, בריכה גדולה עם דגים, בעלי כנף שונים, זוחלים וסוריקטות.
• הוקי רולר פארק – מתחם ההוקי רולר פארק מאפשר לכם להגיע עם הרולר בליידס שלכם ולהחליק להנאתכם או לשחק הוקי רולר מהנה עם חברים או משפחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.