5 שבילים שכל ישראלי חייב לבקר בהם

רוב הימים בשנה נעימים ושמישיים, ככה שמדי פעם כייף להיות ספונטניים, אולי אפילו להכריז על יום חופש בעבודה ולקחת את המשפחה לטיול באחד משבילי ישראל. הנה 5 שבילים ונחלים שכל ישראלי חייב לבקר בהם לפחות פעם אחת.

נחל אל על

אם אתם מחפשים מסלול רטוב ולא קשה מדי בסמוך לשמורת טבע מהממת, אנו מזמינים אתכם לנסות להגיע לנחל אל על. מדובר בנחל איתן עם שני מפלים בשני צבעים -שחור ולבן בהתאם לאבנים מהם הם יוצאים – בזלת וגיר. נוסעים לכיוון מגשימים על כביש 98 עד ליישוב אבני איתן. לפני הכניסה ליישוב יש שביל עפר שמוביל למקום.

יער הרי נפתלי

אחד הנופים המרהיבים שיש לנו להציע כשמעבר ליער לכיוון מזרח אפשר לתצפת לכיוון עמק החולה, רמת הגולן והר החרמון. מקום המציע כמה מסלולים נפלאים עם ילדים ויש גם המון אזורים שמתאימים לפיקניק.

מסלול ים אל ים

אם לא הייתם בצופים ואתם אוהבים לטייל, מדובר באחד המסלולים המדהימים שאפשר להתנסות בהם. אז נכון לא מדובר בטיול של יום אחד, המסלול מחייב בין 3-5 ימים תלוי בקצב שלכם. מתחילים את המסע מהים התיכון ומסיימים אותו בכנרת. המסלול עובר בנחלים, הרים ורכסים ובדרך תיחשפו לנופים מרהיבים. אפשר לישון בשטח או בבתי ההארחה בדרך. 

המכתש הקטן

20 קילומטרים של הטבע במלוא עוצמתי. סלעים צבעוניים, שקיעה מרהיבה, שכבות של אבני חול בכל הצבעים, ירידות תלולות, נוף מדברי – אלו ועוד מחכים לכם במסלול עלי, מכתש ונחל מזר אשר נפגשים עם שביל ישראל.

הבניאס

אין ספק כי מדובר באחד המקומות הכי יפים בארץ. מפל מרשים המתחיל למרגלותיו של הר החרמון ומסביב שמורת טבע בה צומחת צמחייה פרועה וייחודית. מעל קניון יש שביל תלוי למטיילים.

מרחבי הרשת:
שי פניני
שי פניני – משרד עורכי דין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.